Miesięczne archiwum: Czerwiec 2014

Sebastian Czyż z JK „Opty” Ustka zwycięzcą III Bursztynowych Regat w Ustce

20140621-BD3_8304Ustczanin Sebastian Czyż zwyciężył w starszej grupie wiekowej w III Bursztynowych Regatach w klasie Optimist, które odbyły się w ostatni weekend w Ustce.

Impreza realizowana jest w ramach unijnego projektu Baltic Amber Coast, którego partnerami są: Sztutowo, Krynica Morska, Stegna oraz Jantarnyj (Obwód Kaliningradzki). Organizatorem był Urząd Miasta Ustka przy współudziale Jacht Klubu „Opty” Ustka.
Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach do lat 12 (najmłodszy zawodnik 8 lat – Filip Sikorski z Jacht Klubu Opty Ustka) oraz 13-15 lat.

Czytaj dalej

Obóz żeglarski w Bachorzu

BD3_4404Wszystkich zainteresowanych członków Jacht Klubu „Opty” Ustka informujemy, że jest możliwość wzięcia udziału w szkoleniowym obozie żeglarskim w Bachorzu, w dniach od 2 do 11.07.2014. 

Zakwaterowanie i wyżywienie  w Ośrodku Wypoczynkowym „Natura” nad jeziorem Charzykowskim – Funka (www.osrodek-natura.pl) Całodobowa opieka, 2 treningi dziennie, gry i zabawy terenowe, gry i zabawy integracyjne, ognisko, wycieczka kajakowa, regaty obozowe, chrzest żeglarski Transport zawodników i sprzętu, ubezpieczenie

Cena 1250,00 zł. – zaliczka 200,00 zł.

Zawiadomienie III Bursztynowe Regaty w klasie Optimist

BD3_36091.  Termin i miejsce Regat:

Regaty odbędą się w dniu 21 czerwca 2014r. na redzie portu Ustka.

Portem Regat będzie port zachodni w Ustce, biuro regat w siedzibie Jacht Klubu Opty Ustka, ul. Westerplatte 19B.

Organizator: Urząd Miasta Ustka, ul. ks. kard. St. Wyszyńskiego 3, 76-270 Ustka

tel. 59 8154 352, 727 517 020

e- mail: emordal@um.ustka.pl

Czytaj dalej

Regaty w Kamieniu Pomorskim – Seweryn Wysokiński w reprezentacji Polski do MŚ 2014

Regaty w Kamieniu Pomorskim - Seweryn Wysokiński w reprezentacji Polski do MŚ 2014Seweryn Wysokiński po regatach w Kamieniu Pomorskim zakwalifikował się do Mistrzostwa Świata 2014 w klasie Optimist.
W Kamieniu Pomorskim odbyły się trzecie eliminacje. Jednocześnie regaty były I eliminacją do Olimpiady Młodzieży 2014.
JK Opty Ustka reprezentowało dwóch zawodników Seweryn Wysokiński i Mateusz Kasperowicz.
Trenerem grupy regatowej jest Dominik Schuta.
Zobacz listę zawodników, którzy zakwalifikowali się w 2014 roku do ME i MŚ.