Informacja o pracy zarządu w styczniu 2016 roku

12669579_880212345425033_6679777576574465787_nPrzedstawiamy krótką informację o tym, co działo się w Klubie styczniu. Postaramy się, by takie co miesięczne raportowanie, stało się naszym dobrym obyczajem.

1. Spotkaliśmy się i omówiliśmy zasady współpracy z Centrum Szkolenia Służb Morskich w Ustce. Dzięki udostępnieniu miejsca na przechowywanie ich sprzętu możemy liczyć na wsparcie dotyczące renowacji bazy.

2. Nawiązaliśmy współpracę ze stocznią Caravela – w zamian za świadczenia reklamowe pracownicy stoczni dokonają inwentaryzacji sprzętu żeglarskiego i przygotują go do eksploatacji.

3. Na kolejny rok podpisaliśmy umowę o współpracy z Hotelem Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka. Dzięki temu wspieramy rozwój sekcji pływackiej w naszym Klubie, szczególnie wyjazdy dzieci na zawody.

4. Sekcja pływacka CSW OPTY Ustka wraz z trenerem Jarosławem Domałążkiem wzięła udział w realizacji programu telewizyjnego o Ustce pt. Zimowa jazda. Film emitowany był we wszystkich stacjach regionalnych.

5. Spotkaliśmy się z dyrektorkami usteckich przedszkoli, by zaproponować spotkania dla dzieci z żeglarzem Eugeniuszem Ginterem. Podobną ofertę złożyliśmy w usteckich podstawówkach. Celem tych spotkań jest popularyzacja żeglarstwa wśród dzieci oraz rozpowszechnienie informacji o naborze do sekcji żeglarskiej. Nasza propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem placówek.

6. Złożyliśmy wnioski o nagrody burmistrza dla zawodników sekcji żeglarskiej i  pływackiej oraz trenera Jarosława Domałążka.

7. Wraz z rodzicami rozpoczęliśmy przewożenie naszego sprzętu na bazę w porcie. Trwa również odtwarzanie kontenerów.

8. Zawodnicy sekcji pływackiej wzięli udział w zawodach: organizowanych przez POZP – Liga Województwa Pomorskiego w Pływaniu Runda I: 22 stycznia – junior (16) Gdańsk – Adrianna Białek; 30 stycznia dzieci (10,11) Człuchów – Dawid Tumanowicz; 31 stycznia – młodzik (12,13) Tczew – Wiktor Syldatk

9. Złożyliśmy oferty na realizację zadań publicznych w Mieście Ustka i w Gminie Ustka. Oferty zaopiniowano pozytywnie przyznając nam dotacje (umowy w trakcie przygotowania): 32 tys. z miasta i 1 tys. z gminy.

10. Odbyło się jedno posiedzenie zarządu Klubu, na którym podjęliśmy uchwały o przyjęciu nowych członków oraz o wprowadzeniu deklaracji udziału w zajęciach sekcji (do wglądu w zakładce dokumenty).

W lutym planujemy przeprowadzenie naboru, poprzez akcję plakatową i spotkania w szkołach oraz przygotowywanie bazy do rozpoczęcia zajęć planowanego na 5 marca br.

Zarząd CSW Opty Ustka

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *